למה לבחור בנו?

למה לבחור בנו

אתם מרגישים שכל הגנים מתייחסים לילדים באותה צורה?

מחפשים גן ילדים אמין שתוכלו להפקיד בידיו את ילדיכם ללא חשש?

נתאר לפניכם את חיי היומיום בגן על הגבעה

 מי מלמד את הילדים ואיך?

 • מחנכים ואנשי חינוך מוסמכים ובעלי השכלה גבוהה:
  הצוות של גן הילדים "הגן על הגבעה"
  שבראשו אוקסנה אגרנובסקי יהיו המורים הראשונים הטובים ביות עבור הילדים שלכם.
 • קבוצות קטנות ושיטת החינוך הייחודית של מונטסורי:
   ילד זוכה לתשומת לב מקסימאלית ודאגה מצד הצוות החינוכי שיטת החינוך והלימוד של מונטסורי . מספקת לכל ילד ילדות מאושרת ואפשרות להתפתחות בצורה עצמאית, שיטה שתישאר איתו לאורך החיים שיטה זו של אשת החינוך האיטלקית מושתתת על ההנחה שכל ילד הוא ייחודי וחרוץ מטבעו. לפיכך, המטרה של המחנך הינה לעזור לילד לתעל את האנרגיה שלו לכיוון המועיל ביותר, ולפתח את היכולות שלו.
 • לימודים:
  גן הילדים "הגן על הגבעה" פיתח תוכנית לימודים מגוונת ומועילה: 
  1) תוכנית הלימודים עד גיל שנה וחצי: פיתוח יכולות דיבור, מוטוריקה עדינה, סנסוריקה, פיתוח יכולות פיזיות, פיתוח הזיכרון, פיתוח תחושת הקצב ויכולות ריקוד, התעמלות לילדים
  2 ) תוכנית לימודים לילדים מגיל 1,5 ועד 3 : פיתוח אוצר מילים, חשבון והגיון, עברית ואנגלית, מוסיקה, כוריאוגרפיה, חינוך גופני, יצירה, פסיכולוגיה, רטוריקה, סנסוריקה, כללי התנהגות.

האם הילד יחזור מהגן חולה?

תברואה: במבנה הגן מתבצע טיהור אוויר יומיומי, בעוד ילדים חולים לא מורשים להגיע לגן, על מנת למנוע התפשטות של מחלות וחיידקים.

מה אוכל הילד שלכם בגן?

תפריט איכותי: גן הילדים שלנו מספק תפריט הכולל ארבע ארוחות בריאות ומזינות המיוצרות מפריטים טריים ומזינים, תוך בדיקה של הדרישות המיוחדות של כל ילד.

האם הילדים יבלו בחוץ?

 • אוויר צח ופעילות גופנית:  בגן הילדים על הגבעה,  לילדים גישה לחצר מאובזרת ומוצלת לטיולים ומשחקים בחוץ, למשחקים פעילים במבנה מקורה.
 • בריכה לילדים: . בימי הקיץ בחצר מוצבות בריכות לילדים להנאה ובריאות ממשחקי מים הכול מתרחש בפיקוח מלא של צוות הגן.

 מה כולל התשלום עבור גן הילדים?

התשלום החודשי עבור הגן כולל בתוכו הכול – הנהלת הגן לא תבקש מכם תשלומים נוספים על חוגים או חידוש ציוד כך, אתם יכולים לדעת בוודאות כמה יעלה לכם הגן במהלך כל השנה.

איך הילד ירגיש בגן?

כל הבילויים והתוכניות הלימודיות של גן הילדים הותאמו על להעדפות וטעמם האישי של הילדים – היועצים הטובים ביותר של צוות הגן,   מחנכים אוהבים ודואגים – בזכות כל אלה הילד שלכם יחזור מדי יום מאושר ושמח, ויצפה בקוצר רוח לחזור לגן על הגבעה – גן עדן אמיתי לילדים במושב גבעת חן שליד רעננה.