אודות

לילדים שלכם מגיע הטוב ביותר!

"הגן על הגבעה" נמצא במושב גבעת חן הצמוד לרעננה. ראה מפה

הגן ממוקם במבנה משופץ, עם חצר גדולה, מסודרת ובטוחה. 
הגן מאובזר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

בגן שלוש קבוצות גיל: שלושה חודשים ועד שנה וחצי (התינוקיה), שנה וחצי עד שנתיים וחצי, ושנתיים וחצי ועד ארבע. הקבוצה הצעירה ביותר מופרדת מהשאר, מה שמאפשר להעניק להם את מרב תשומת הלב.

צוות הפעוטון מחכה לילדים שלכם מדי יום ב – 7:15 בבוקר ומלווה אותם הביתה ב – 16:45 בערב בימי חול. ביום שישי הגן פועל מ -7:30 ועד 12:30. כך ההורים יכולים לעבוד "בראש שקט", בזמן שהילדים נתונים לדאגתם של אנשי חינוך מומחים, המתייחסים לילדים בדאגה ואהבה, כאילו היו אלה ילדיהם שלהם. 

ההסמכה שלנו

הצוות המקצועי של הגן – אנשי חינוך עם ניסיון של 12  שנה בתחום, העוברים דרך קבע הכשרות שונות, במסגרת הפעילות של ״איחוד גני הילדים״ בישראל, התורמות לשיפור מתמיד בתפקוד הגן.

גן הילדים ממלא את תקני הבטיחות הדרושים, על פי משרד החינוך ומשרד הבריאות ועובר ביקורות דרושות באופן קבוע. מלבד נוכחותם הקבועה של צוות הגן, הילדים מקבלים תשומת לב רבה ממומחים ומורים בתחומים שונים, המגיעים לגן מסגרת השיעורים השונים.

גישה ייחודית לחינוך ולימודים

בגן הילדים "הגן על הגבעה" שלוש קבוצות גיל, מה שמאפשר לילדים ליהנות מסביבה נוחה, המותאמת לגילם ולשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים, וכמו כן, מאפשר לצוות הגן להעניק להם את מלוא הזמן ותשומת הלב. 

צוות הגן פועל על פי שיטה חינוכית ייחודית, אשר שמה דגש מיוחד על האישיות האינדיבידואלית של כל ילד וילד – שיטת מונטסורי . אשת החינוך האיטלקית מונטסורי, שפיתחה שיטה זו בתחילת המאה ה -20, האמינה בכל ליבה שכל ילד הוא מיוחד, ושהיכולות שלו – בלתי מוגבלות. זו בדיוק הגישה לפיה עובד הצוות החינוכי של גן הילדים. הצוות מאפשר לילדים להתפתח – כל אחד בקצב שלו, תוך היעזרות במשחקים ייחודים וכלים מיוחדים של שיטת מונטסורי, המאפשרים לילדים לחוש את הסביבה שלהם בצורה עדינה ביותר 

חיי היומיום בגן הילדים 

אוכל

בגן על הגבעה תפריט בן ארבע ארוחות, הכולל את כל הרכיבים החשובים והבריאים ביותר הדרושים להתפתחותם התקינה של הילדים. במידה וישנן לילד כלשהו רגישויות לסוגי מזון מסויימים, רגישויות אלו נלקחות בחשבון באופן אישי. התבשילים הינם טריים, מבושלים באותו היום במים מטוהרים.

שנת צהריים

בגן יש מקומות שינה עבור כל ילד, על מנת ליהנות משנת צהריים בריאה, שמשחקת תפקיד חשוב בהתפתחותו התקינה של הילד.

הציוד במבנה גן הילדים

גן הילדים נמצא במבנה משופץ, מודרני ומאובזר. במבנה
מותקנת מערכת חדשנית לטיהור אוויר, המגנה על הילדים מפני חיידקים. בנוסף, על מנת למנוע
התפשטות של מחלות, ילדים חולים לא מתקבלים לשהייה בגן עד שיבריאו לחלוטין 

תוכנית הלימודים

הילדים מקבלים מדי יום שיעורים בתחומים
שונים, המעשירים את העולם הפנימי שלהם, את המוטוריקה העדינה, את תחושת הקצב, מקצועות הלימוד הבסיסיים ואת יכולת הדיבור שלהם (בעברית ועבור הילדים הבוגרים יותר
– גם אנגלית בסיסית). לשם כך מוזמנים אנשי חינוך מומחים בתחומים השונים

הגן על הגבעה – הילדים שלכם בידיים טובות!